95326
 • Hakkımızda


  Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
   
  Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde
  ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
  ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
  ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
  OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  ’ni uygulamaktadır.
   
  Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.
   
  Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern ve eğlenceli bir tatil, eğitim ve organizasyon sunarak sizlere daha kaliteli hizmet etmek çabası içinde yürütüyoruz.

X